O TURNAJI

O TURNAJI

Již počtvrté se v termínu od 25. do 27. července 2014 do České republiky vrací nejvyšší evropská profesionální soutěž v podobě turnaje ze série Ladies European Tour. Dějiště turnaje je již podruhé po úspěšné loňské premiéře Golf Park Plzeň – Dýšina.

Turnaj si již nalezl své pevné místo v kalendáři Ladies European Tour a všechny hráčky si Českou republiku velmi oblíbili a rádi se sem vrací či čelní hráčky z Order of Merit této soutěže.

Věřme, že čtvrté pokračování příběhu Ladies European Tour v České republice, letos poprvé pod názvem nového titulárního partnera SBERBANK GOLF MASTERS, přinese opět kvalitní sportovní výkony a zasloužené vítězství nejlepší hráčky startovního pole. Budeme fandit jistě i domácím hráčkám, kterým se v roce 2013 tolik nedařilo až na stálici mezi účastnicemi LET české hráčky Kláru Spilkovou. Věříme, že bude konečně prolomena hranice cutu i jinou českou golfovou nadějí, když v roce 2013 byla jen krůček od bran cutu amatérská hráčka Kateřina Krásová. O to více se budeme těšit na české profesionální i amatérské zastoupení na ročníku 2014, které opět díky letnímu termínu turnaje znamená i přítomnost nejlepších českých dámských amatérských hráček studujících po většinu roku na špičkových golfových univerzitách ve Spojených státech amerických.

Vedle nesporně zajímavého sportovního programu nás bude opět čekat i ten společenský resp. ten věnovaný nejmladších českým golfovým nadějím. V týdenním programu bude opět k nalezení dvojice PRO-AM dní, když první bude věnován juniorům z řad golfových klubů celé České republiky a druhý bude věnován partnerům turnaje a pozvaným hostům, kteří opětovně zažijí den ve společnosti předních hráček z Ladies European Tour a mohou sledovat herní rutinu těchto hráček a případně opět okoukat některé golfové triky a finesy ze světa špičkového profesionálního golfu.

Opět se budeme těšit na přítomnost hráček jako Ann-Kathrin Lindner (vítězka ročníku 2013), Jade Schaeffer (vítězka ročníku 2011), Lee Anne Pace, Carly Booth, Diana Luna, Karen Lunn a další přední hráčky LET.

Těšíme se na setkání s vámi nejen na turnaji SBERBANK GOLF MASTERS 2014, ale i v rámci této doprovodné PGM tour či novinky v podobně PILSEN GOLF CHALLENGE (LETAS TOUR NA DÝŠINĚ!) začátkem července!Titulární partner

sberbank

Oficiální partneři

dysina dysina plzensky_kraj_cb skoda
metro pilsner bohemia sekt honma plzen_mesto_logo
pepsi urbia eni pepsi air prague
toi toi Logo_golfprofi federace eurova praha dusak

Mediální partneři

CT Frekvence1 hospodarske_noviny
casopis_golf forgolf GS_logo
logo_hrajeme_golf MenHouse

Oficiální vůz

bmw

Oficiální oblečení

tony bogner_logo

Tisk zajišťuje

canon

Oficiální Timekeeper

canon

Oficiální dopravce

cd_drahy