O TURNAJI

O TURNAJI

Již potřetí se do České republiky vrací již nejvyšší evropská profesionální soutěž v podobě turnaje ze série Ladies European Tour. Dějiště turnaje se po dvou ročnících ve středních Čechách přesouvá do západočeské metropole Plzně v podobě Golf Parku Plzeň – Dýšina. S majiteli plzeňského hřiště došlo k dohodě o dlouhodobé spolupráci, která turnaji zajistí vynikající zázemí a umožní i nadále pokračovat v rozvoji turnaje po všech jeho stránkách, tedy nejen sportovní, ale i společenské, golfově-popularizační a dalších. Po Praze, tak uvidí nejlepší golfistky Evropy a světa i plzeňský region.

Turnaj si již nalezl své pevné místo v kalendáři Ladies European Tour a všechny hráčky si Českou republiku velmi oblíbili a rádi se sem vrací či čelní hráčky z Order of Merit této soutěže. Ročník 2012 přinesl strhující podívanou, která vyvrcholila těsným vítězstvím hvězdy z největších Melissy Reid z Anglie.

Věřme, že 3 pokračování příběhu Ladies European Tour v České republice a v novém českém regionu přinese neméně hodnotné výkony a zasloužené vítězství s velkým, byť věřme přívětivějším, příběhem. Budeme fandit jistě i domácím hráčkám, kterým se v roce 2012 tolik nedařilo a nepodařilo se zopakovat umístění české hráčky Kláry Spilkové v TOP 10 z úvodního ročníku 2011. O to více se budeme těšit na české profesionální i amatérské zastoupení na ročníku 2013, které by díky letnímu termínu turnaje mohlo znamenat i přítomnost nejlepších českých dámských amatérských nadějí, kdy některé z nich se předešlých ročníků nemohli zúčastnit z důvodu jejich celoročního studia na špičkových golfových univerzitách ve Spojených státech amerických.

Vedle nesporně zajímavého sportovního programu nás bude opět čekat i ten společenský resp. ten věnovaný nejmladších českým golfovým nadějím. V týdenním programu bude opět k nalezení dvojice PRO-AM dní, když první bude věnován juniorům z řad golfových klubů celé České republiky a druhý bude věnován partnerům turnaje a pozvaným hostům, kteří opětovně zažijí den ve společnosti předních hráček z Ladies European Tour a mohou sledovat herní rutinu těchto hráček a případně opět okoukat některé golfové triky a finesy ze světa špičkového profesionálního golfu.

Novým a věříme, že velmi atraktivním prvkem turnaje bude zařazení neotřelého doprovodného programu v podobě rockového koncertu, který proběhne v předvečer PRO-AM dne a kam budou zváni nejen hráčky a VIP hosté, ale i tisícovka nejrychlejších zástupců veřejnosti, kteří si zakoupí vstupenku na turnaj v předprodeji.

Opět se budeme těšit na přítomnost hráček jako Melissa Reid (vítězka ročníku 2012), Jade Schaeffer (vítězka ročníku 2011), Caroline Masson (tvář turnaje 2012 a přední hráčka LET), Carly Booth, Laura Davies, Diana Luna, Karen Lunn a další přední hráčky LET.

Poslední novinkou pro rok 2013 bude i to, že tento event nebude jen o srpnovém týdnu na plzeňském hřišti, ale bude jej provázet i předturnajová série turnajů na několika českých golfových hřištích pod názvem PILSEN GOLF MASTERS TOUR 2013, kde se bude hrát o exkluzivní a velmi zajímavé ceny spojené s hlavním turnajem v podobě (VIP vstupů, PRO-AM míst či dalších vstupenek a cen spojených s turnajem PGM 2013).

Těšíme se na setkání s vámi nejen na turnaji PGM 2013, ale i v rámci této doprovodné tour!Oficiální partneři

dysina plzensky_kraj_cb logo_hrajeme_golf konica
excon letiste_praha pilsner strabag
allianz Pragoprojekt ticket czech_tourism
cd_drahy noen pepsi pepsi
Logo_garia Logo kulcava Logo mobil.cz CE Bow
Logo_golfprofi Logo_osim Logo_bomma Logo_AP_trust
Logo_altman Logo_premier-sports Logo_pmdppmdp bedrych
Urbia Logo_UCL

Mediální partneři

CT Frekvence1 mafra_dnes GS_logo

Oficiální vůz

bmw

Oficiální oblečení

bogner_logo