Novinky / AktualityVýborné vysvědčení pro II. ročník


9.08.2012

Pořadatelé turnaje Raiffeisenbank Prague Golf Masters obdrželi hodnotící zprávu, kterou na druhý ročník akce, hrané 22. – 24. června 2012, vypracovali Ladies European Tour a ředitel turnaje Andy Lott. Stučně řečeno, vysvědčení dopadlo výborně.

Zpráva podrobně rozebírá a hodnotí všechny hlavní aspekty turnaje, který se s dotací 250 000 eur konal v Albatross Golf Resortu ve Vysokém Újezdu u Prahy.

Doprava hráček, ať už limuzínami BMW, nebo autobusy, mezi hřištěm, hotelem a letištěm byla hodnocena jako „extrémně dobrá“. Tour ocenila jak novou Players lounge neboli prostor pro hráčky, letos umístěný ve stanu u klubovny, tak catering, u kterého vyzdvihla kvalitu i dostupnost po celý den. Stejně tak bylo hodnoceno občerstvení hráček na odpalištích.

Nový oficiální hotel Park Inn ocenily hráčky vzhledem k dostupnosti centra Prahy. Díky kvalitní dopravě tak nevadila ani větší vzdálenost na hřiště ve srovnání s loňským hotelem.

Na hřišti pak sklidil kladné body servis, zahrnující například fyzioterapeutickou jednotku nebo systém zaznamenávání skóre.

Samotnou kvalitu hřiště popsal ředitel turnaje Andy Lott jako „opět vynikající, s odpališti, fairwayemi i greeny v nedotčeném stavu. Jde o jedno z nejlepších dějišť LET v celé sezoně a tým greenkeeperů v čele s Jiřím Dvořákem nelze dost vynachválit. Set up hřiště je vyzývající, ale přesto k hráčkám férový. Vynikající je také tréninkové zařízení.“

Tour ocenila práci, kterou odvedl promotérský tým společnosti Goram v čele s Robertem Klotzem a také podporu majitele hřiště Jiřího Šimáněho a prezidenta České golfové federace Jana Jenčovského spolu s nasazením federačních rozhodčích. Poděkování ze strany tour zamířilo také ke sponzorům v čele s Raiffeisenbank.

Vyzdvižena byla mediální odezva turnaje s 42 akreditovanými zástupci médií včetně Sky Sports Italia a reportážemi, kreré zaznamenaly např. britský Daily Telegraph nebo americká stanice ESPN. Tour si všimla tří čtyřicetiminutových sestřihů dne a stejně dlouhého závěrečného summary turnaje, vysílaných aktuálně na ČT 4 Sport. Televizní rozhovory s hráčkami využivala samotná LET na svých stránkách a distribuovala je dále pro ESPN nebo Golf Channel. Ocenění sklidilo i tiskové středisko, jeho umístění a internetové připojení.

Na internetovou stránku LET kliklo během turnaje celkem 63 190 návštěvníků a strávilo zde v průměru 2 minuty a 53 vteřin. Nejvíce návštěvníků bylo z Velké Británie (12 130), USA (10 829) a Česka (7 269).Titulární partner

reifeisen_bank

Oficiální partneři

albatros center_group goram konica
konica letiste_praha noen pilsner
stredocesky_kraj stredocesky_kraj logo-uniqa praha

Mediální partneři

CT4_Sport_logo Denik frekvence_1
golfcz sport_aktualne_logo JPZ

Oficiální vůz

bmw

Oficiální oblečení

HONMA_red Logo_garia jl_logo_lindeberg

Oficiální nápoj

logo_aktivant