INFO PRO DIVÁKY

INFORMACE PRO DIVÁKY RAIFFEISENBANK PRAGUE GOLF MASTERS 2012

Ve dnech 22. - 24. června se na golfovém hřišti Albatross Golf Resortu uskuteční již druhý ročník turnaje nejvyšší dámské série Ladies European Tour s názvem Raiffeisenbank Prague Golf Masters.

Letošní hráčské pole slibuje ještě lepší podívanou než v minulém roce, jelikož ve stávajícím startovním poli můžeme zaznamenat skutečnou evropskou i světovou golfovou špičku v čele se jmény jako Helen Alfredsson, Laura Davies či mladší generaci hvězd jako Melissa Reid, Carly Booth či Diana Luna.

K vidění budou samozřejmě i české hráčky v čele se členkou Ladies European Tour Klárou Spilkovou, která i letos bojuje o nejlepší umístění mezi evropskou elitou a její letošní kvalitní výsledky slibují, že bychom opět mohli vidět zajímavou hru s českým zastoupením. Pod českou vlaječkou zde však uvidíme i nejlepší současnou amatérskou hráku na naší půdě Karolínu Vlčkovou a obě zmíněné doplní ještě další pětice českých hráček, které se budou chtít poprat o účast ve finálovém nedělním kole.

Přijďte tedy podpořit domácí hráčky v boji s nabitou zahraniční konkurencí! Kromě výjimečné golfové hry budete moci využít i připravených soutěží a atrakcí v naší Golf Village u klubovny Albatrossu, které pro vás připravili partneři turnaje

Vstupenky na turnaje je nejvýhodnější zakoupit již nyní v předprodeji v síti Ticketstream, a to buď přímo na www.ticketstream.cz či osobně na jejich prodejních místech nebo i přes náš web v sekci Vstupenky.

Ceny vstupného v předprodeji se pohybují mezi 150 - 250 Kč/den, což je 50 % ceny, kterou následně bude nutné zaplatit v případě vašeho zájmu přímo na místě v pokladně na Albatrossu. Proto neváhejte a zakupte si svou vstupenku již dnes s výraznou slevou. Je také důležité dodat, že mládež do 15 let má vstupné zcela zdarma a myslíme i na rodiny, které mají také zajímavá zvýhodnění na vstupenky.

Tešíme se s vámi všemi na viděnou na Albatrossu a níže lze získat bližší obrazové informace o uspořádání zázemí letošního turnaje a Golf Village pro příchozí veřejnost s doprovodným programem a soutěžemi.

Váš tým Raiffeisenbank Prague Golf MastersTitulární partner

reifeisen_bank

Oficiální partneři

albatros center_group goram konica
konica letiste_praha noen pilsner
stredocesky_kraj stredocesky_kraj logo-uniqa praha

Mediální partneři

CT4_Sport_logo Denik frekvence_1
golfcz sport_aktualne_logo JPZ

Oficiální vůz

bmw

Oficiální oblečení

HONMA_red Logo_garia jl_logo_lindeberg

Oficiální nápoj

logo_aktivant