Novinky / AktualityVlčková má jisté finále


18.06.2016

Aktualizováno.

Karolína Vlčková, která jako jedna z mála Češek startovala dopoledne, udělala radost českým fanouškům, kteří chtějí přijít podpořit národní barvy i ve finále. 

Svou trpělivou a bezchybnou hrou dnes prošla hřiště se třemi birdie, a to ji s celkovým score -2 vyneslo na prozatimní dělenou sedmnáctou pozici. Hranice cutu se nyní pohybuje kolem výsledku EVEN PAR, a tak Vlčková může opustit Dýšinu s tím, že zítra bude hrát. 

Nejprve ale vyrazí ještě potrénovat puttování. "Dnes mi to tam moc nepadalo... I když s výsledkem -3 nemůžu říct, že by mi něco vyloženě nešlo," směje se. "Naštěstí jsem byla trpělivá a vyplatilo se," dodala. Příliš odpočinku ji ale dnes nečeká: "Moje příprava na zítra? Vlastně mě ještě čeká jedna zkouška," vysvětluje, jak pomocí kamery a internetu bude dnes kolem šesté hodiny na dálku psát test z telekomunikací a médií. Držíme palce, ať to jde minimálně stejně dobře jako dnes na hřišti! 

V současné době je cutu blízko také Sára Kousková, která po dvanácti jamkách s čistou scorecartou a dvěma birdie drží výsledek -1. Hana Ryšková, poslední Češka s nadějí na postup do finále, jde po 15 jamkách celkem +1 (dnes -1), takže na cut ztrácí ránu.

 Titulární partner

tipsport

Generální partneři

tipsport tipsport federace

Oficiální partneři

dysina dysina skoda
plzensky_kraj_cb pilsner bohemia
metrostav plzen dusak
bohemia toitoi bogner_logo
teetime pepsi teetime berdych

Mediální partneři

CT logo_hrajeme_golf wpreklama

Oficiální vůz

bmw

Oficiální dopravce

cd_drahy

Tisk zajišťuje

canon

Oficiální Časomíra

canon