Novinky / AktualityMaria Verčenova - setkání s prvním trenérem


17.06.2016

Maria Verčenova dohrála své úvodní kolo a právě odcházela z greenu osmnácté jamky. Po pár krocích poskočila radostí, když spatřila svého vůbec prvního golfového trenéra. Na Dýšinu zavítal na první den Tipsport Golf Masters Karel Skopový, který ruskou golfistku před lety trénoval v Karlových Varech. „Byl jsem první, kdo jí dal hůl do ruky a vedl jsem ji celkem pět let,“ upřesnil délku jejich společného golfového trénování Karel Skopový.
Uznávaný trenér a jeden ze zakládajících členů české PGA byl nejdříve na rozpacích, jestli ho vůbec Maria ještě pozná. Obavy se velice rychle rozplynuly. Dávní přátelé si padli kolem krku a Maria hned všem okolo říkala: „This is my first coach“ – „To je můj první trenér“. 
Maria Verčenova trávila se svými rodiči vždy tři měsíce v roce v Karlových Varech a s Karlem Skopovým trénovala na hřišti v Olšových Vratech. V té době nikoho nenapadlo, že by se děvče z Moskvy mohlo prosadit až mezi nejlepší světové golfistky. S Karlem Skopovým dnes usedli ke stolu a dlouze si povídali. Zítra pak Karel Skopový usedne k mikrofonu jako spolukomentátor přímého přenosu České televize.Titulární partner

tipsport

Generální partneři

tipsport tipsport federace

Oficiální partneři

dysina dysina skoda
plzensky_kraj_cb pilsner bohemia
metrostav plzen dusak
bohemia toitoi bogner_logo
teetime pepsi teetime berdych

Mediální partneři

CT logo_hrajeme_golf wpreklama

Oficiální vůz

bmw

Oficiální dopravce

cd_drahy

Tisk zajišťuje

canon

Oficiální Časomíra

canon