Novinky / AktualityDeštivé dopoledne zvládla nejlépe Němka Gabsa


17.06.2016

Za nepříliš hustého, nicméně vytrvalého deště startovaly časně ráno flighty z obou jamek. Navzdory počasí se začalo velmi brzy skórovat a jména na vrcholu leaderboardu se často měnila. 

Nejprve vedla Dánka Nanna Koerstz Madsen, které se v Plzni daří. I před rokem chvílemi aspirovala na titul šampionky, když nakonec odjížděla s pátým místem. Dnes zahrála tři rány pod par a zatím dělí druhé místo. Z hráček, které již stihly své kolo dokončit, zvládla nejlépe vstup do turnaje zatím Isi Gabsa - Němka, která nedávno oslavila své 21.narozeniny a na své první turnajové vítězství teprve čeká. Šest birdie a jedno bogey znamenalo v jejím podání zatím nejlepší životní kolo a průběžné vedění s výsledkem 5 ran pod par (66). 

Česká naděje Klára Spilková, která nastoupila navzdory akutní angíně, bojovala v nepříjemném počasí statečně. Se svým výsledkem +3 zatím na vedení ztrácí 8 ran a na předpokládanou hranici cutu (+1) 2 rány. 

Nejlépe z Češek, které startovaly dopoledne, si s hřištěm poradila Sára Kousková, která se s výsledkem +1 zatím drží nad předpokládanou hranicí cutu.  Titulární partner

tipsport

Generální partneři

tipsport tipsport federace

Oficiální partneři

dysina dysina skoda
plzensky_kraj_cb pilsner bohemia
metrostav plzen dusak
bohemia toitoi bogner_logo
teetime pepsi teetime berdych

Mediální partneři

CT logo_hrajeme_golf wpreklama

Oficiální vůz

bmw

Oficiální dopravce

cd_drahy

Tisk zajišťuje

canon

Oficiální Časomíra

canon